VANKYO Mini Projektorius C3WQ 3600 1080P Ryškumas Portable WiFi Projektorius Sinchronizuoti Išmaniojo telefono Ekraną iOS/Android Prietaisai

€126.46 €74.61
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Siųsti draugui

Aprašymas

VANKYO Laisvalaikio C3WQ mini Projektorius 1920*1080P 170" Wifi-Sync " Ekrano Nešiojamasis Projektorius Parama TV Stick PS4 HDMI suderinamus VGA TF AV, USB

VANKYO Laisvalaikio C3WQ mini Projektorius yra Gimtoji 480P, galite lengvai sujungti su savo " iOS " ir "Android" Įrenginį.Tiesiog prijunkite jį WiFi arba Tiesiogiai prijungti jūsų telefono USB Kabeliu.

VANKYO Laisvalaikio C3WQ mini Projektorius, Belaidžio ryšio Vaizdo Projektoriai atneša prieinamumo, įperkamumo ir belaidžio laisvės jums.Ypač nešiojamų skirtas namų pramogų, LED vaizdo projektorių, leidžia pasidalinti ekraną nuo " IOS " ar "Android" įrenginių belaidžiu ryšiu ir patogiai.

Neįtikėtina 1080p pritarė VANKYO Mini Projektorius idealiai tinka jūsų namų kino teatro ir veiklos lauke.Optimalus projekcijos ekranai nuo 33" 176" , vaizdo projekcijos atstumas svyruoja nuo 3. 28ft 18. 04ft , todėl stebina kino patirtį.

VANKYO Laisvalaikio C3WQ mini Projektorius Belaidžio ekrano atvaizdavimo įtaisai, projektoriaus suteikti jums nemokamai atspindinti patirtį, be riba viela ir lankstus būdas mėgautis su savo šeima.

VANKYO Laisvalaikio C3WQ mini Projektorius Geriau Projekcija, Didelis Ekranas, 90" dėl Rekomenduojame Projekcijos Ekrano Dydis,Nustatykite visą Dėmesį, Aiškų Vaizdą.

Pakuotė: 1xProjector, 1xbag, 1xRemote Kontrolės,1x HDMI suderinamus kabelis, 1xPower Kabelis, 1xAV Kabelis, 1xVGA Kabelis

Už nešiojamasis projektorius, kaip VANKYO MINIProjector , ji yra suderinama su TV Stick, Chromecast, PC, nešiojamas, Xbox, TF kortelę, " IOS " ar "Android" įrenginiuose , ir kt.Patobulintas multimedia projektorius funkcijų įvairių pasirinkimų, jums patiks žaidimus, filmus, TV serialus ar nuotraukų dalijimąsi.

Optinis specifikacijos:

1.Parama IOS/Android Prietaisus.

2.Geriau Projekcija, Didelis Ekranas.

3.Išlaikyti Ryšį su Stabilia "WI-FI".

4.Nustatykite visą Dėmesį, Aiškų Vaizdą.

5. 90" dėl Rekomenduojame Projekcijos Ekrano Dydis.

6. Dviejų Garsiakalbių Fantastinis Garso Patirtį.

7.Kontrastas: 2000:1.

8.Lempos Tarnavimo Laikas: 40,000 Valandų.

9.Vaizdo Santykis: 4:3\16:9\auto.

10.Projekcijos Dydis: 33-170 cm.

Palaikoma Rezoliucija: 1920*1080.

Kiti techniniai duomenys: 1.PAŽANGIOS BELAIDĖS MINI PROJEKTORIUS VANKYO Laisvalaikio C3WQ mini Projektorius, Belaidžio ryšio Vaizdo Projektoriai atneša prieinamumo, įperkamumo ir belaidžio laisvės jums.Ypač nešiojamų skirtas namų pramogų, LED vaizdo projektorių, leidžia pasidalinti ekraną nuo " IOS " ar "Android" įrenginių belaidžiu ryšiu ir patogiai. 2.APSVAIGINIMO PRAMOGŲ Neįtikėtina 1080p pritarė VANKYO Laisvalaikio C3WQ mini Projektorius idealiai tinka jūsų namų kino teatro ir veiklos lauke.Optimalus projekcijos ekranai nuo 33" 176" , vaizdo projekcijos atstumas svyruoja nuo 3. 28ft 18. 04ft, todėl stebina kino patirtį. 3.KOMPAKTIŠKAS KELIS RYŠIO nešiojamasis projektorius, kaip VANKYO MINIProjector , ji yra suderinama su TV Stick, Chromecast, PC, nešiojamas, Xbox, TF kortelę, " IOS " ar "Android" įrenginiuose , ir kt.Patobulintas multimedia projektorius funkcijų įvairių pasirinkimų, jums patiks žaidimus, filmus, TV serialus ar nuotraukų dalijimąsi. 4.MAŽESNĮ TRIUKŠMĄ ir AUŠINIMO SISTEMA, Įrengta proveržio ventiliatoriaus triukšmo slopinimo sistema taip pat novatoriška aušinimo sistemos su šilumos sklaida, VANKYO Ultra-quiet Vaizdo Projektorius suteikia išskirtinį, spalva-turtingą atlikimo ir svaiginančius nuotraukos, jūs negalite gauti iš flat panel TV.

 • Optinė Rezoliucija:
 • Projekcijos Technologija:
 • Kontrastas:
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Prognozuojama Aspektą:
 • Šviesos šaltinis:
 • Ryškumas:
 • Zoom:
 • Galia:
 • Ansi Ryškumas:
 • Modelio Numeris: C3WQ
 • Ekrano Skalė:
 • Projective Režimas:
 • Projekcijos Atstumas:
 • Prekės Pavadinimas: vankyo

Žymos

Žymos: chroma key, projektorius vankyo, vankyo projektorius v630, mini projektorius, projektorius, paveldo baidarių priedai, beamer, sobo akvariumo reikmenys, galaxi, projekto ekranas.

Atsiliepimai

Forresterscott52
2020-11-19
5/5
The product meets my expectations