15/30 Minučių Smėlio Laikrodį Smėlio Laikmatis Vaikams, Vaikams, Dovanų Smėlio Laikrodis Minutės Dovana Laikmatis Namų Dekoro Priedai Laiko Valdymo Įrankis

€7.94 €6.35
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Siųsti draugui

Aprašymas

Smėlio Laikrodis Smėlio Laikmatis - 30 Minučių & 15 Minučių Laikmatis Set - Padidinti Produktyvumą & Pasiekti Tikslų - Susitelkti Ir Būti Efektyvesnis - Laiko Valdymo Įrankis - [Dovana-Paruošta Pakavimui]

Dydis:6.8*14cm

Medžiaga: aukštos boro silikatinio stiklo, + buko bazės

1、30 MINUČIŲ DARBO, 15 MINUČIŲ POILSIO - Tai elegantiškas dar tvirtas smėlio laikmačius, kad jį būtų lengva stebėti savo darbą, įvertinti savo pažangą, ir išvengti perdegimo su time out.Pusvalandį darbo ir kietas 5 minučių pertrauką, galite likti sutelktas ir produktyvus ilgiau.

2、 PASIEKTI DIDELIŲ TIKSLŲ LENGVAI - Laužyti savo tikslus, juos paprasčiau achieve.By paversti savo siekius į mažus, išmatuojami vienetai su juoda atgalinės atskaitos smėlio laikmatis, jūs galite praleisti savo laiką išmintingai ir pasiekti savo gyvenimo tikslus greičiau.

3、 KLASIKINIS, ELEGANTIŠKAS, SMĖLIO LAIKMATIS - Tai tvirto boro silikatinio stiklo, smėlio laikmačiai yra tiesiog puikus.Minimalistinis dizainas ir kontrastingos Juoda ir Balta, smėlio, bus išsiskirti ant bet kokio stalo, dvejinimo, kaip dekoratyvinis padidinti jūsų produktyvumą.

4、TVIRTAS IR STABILUS - Tai kietos stiklo smėlio laikmačiai yra pastatytas paskutinis, ir su bonus buko medienos stovi minkštas veltinis bazės, jūsų hourglasses išliks stabili ir apsaugota, net jei jūs dirbate užimtas kavos ar kepimo.

5 、BŪTI LABIAU PRODUKTYVUS AKIMIRKSNIU - Darbas be nustatyto laiko limitas, jums lieka atviras ramiai ir perdegimo.Su šiuo 30 minučių smėlio laikmatis ir 15 minučių smėlio laikrodį, galite spręsti savo darbą efektyviai.Sugriauti jūsų darbą į paprastas, efektyvus laiko tarpais.

Paketų sąrašo: 1 smėlio laikrodis;

  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Modelio Numeris: smėlio laikrodis

Žymos

Žymos: smėlio laikmatis, 30 minučių laikmačio jungiklis, smėlio laikrodis smėlio stiklo laikmatis, smėlio laikrodis, dušo laikmatis, 30 smėlio laikrodis, 15 minučių smėlio laikrodis laikmatis, smėlio laikrodis skystis, pirtis laikmatis, 30 minučių smėlio laikmatis.

Atsiliepimai

Tonjeli70
2020-12-13
2/5
It's more of a decor element than a timer. The thing is pretty. At the same time, time does not measure exactly. The error is more than a minute. It is indicative that some of the sands remain on the walls of the upper section.